Jacke

POZOR!! UŽ DNES??

14. prosince 2010 v 19:01
Rozhodl jsem se, že bych mohl můj novej projekt zveřejnit už dnes. Ale je tu jedno ale! :D Zveřejním to pod podmínkou, že by vám nevadilo, že blog nebude ještě doplněný, a vy byste viděli jak se bude nblog doplňovat, zároveň ybch tam psal už i novinky o Lady Gaga atakdále :) Tak co, chcete, abych to zveřejnil již dnes?

Malá ukázka

Už v neděli?

14. prosince 2010 v 5:48
Takže vážení, layout už mám anstaven a musím vám říct, je to vážně něco!! :) Moc za něj děkuji jedné profesionální designérce Gormal. Teď budu všechen materiál pomalu vkládat na blog, snad to stihnu do neděle, s pozdravem Jacke :)

Zanedlouho to tu bude

12. prosince 2010 v 8:41
Ahojte, tak myslim že se máte určitě na co těšit!! Do Vánoc už bude nový projekt určitě spuštěný, jsem tak nadšený z materiálu který mám připravený! :) Tak jen vydržte a opravdu se omlouvám, že na tyto stránky nic nepřibýva, ale já vám to vynahradím! Jacke :)

Omluva :)

6. prosince 2010 v 18:06
Ahoj všichni :) Moc se omlouvám že nepřidávám články, chystám na Vánoce něco velkého, nový projekt o Lady Gaga! Bude to fakt velký, tak teď pracuju na tomto projektu Lady Gaga :) Tak se máte na co těšit, a omlouvám se že tento blog neni už tolik aktualizovaný článkama :)
Poker Face ( LejdyGaga.blog.cz )

Přijmuli jsme na zkoušku Zwondyho

21. listopadu 2010 v 13:14
Chceme, aby se tato stránka o Lady Gaga rozvýjela co nejlepším směrem, a proto jsme vzali na zkoušku Zvondu, který nám bude posílat články, které se týkají Lady Gaga. Po době, kterou určíme, se stane Zvondy oficiálně spolumajitelem blogu. Doufám, že se vám jeho články budou líbit. To, co Zvondy pošle, poznáte v článku podle autora, protože tam bude napsané Zvondy, hodně štěstí :)

new

Menší změna na blogu

13. listopadu 2010 v 10:09 | Jacke
Po dlouhé době vám zase píšu, tentokrát to je ohledně malinkých změn na blogu. Na blog jsem přidal do menu novou záložku ADMIN, bude to takový můj malý šuplík. V tom šuplíku jsou 2 kategorie a to "Co mě v poslední době zaujalo" a "Nauč se anglicky s Lady Gaga". Do těchto kategorií budu psát jen já (doufám, že ti to nebude vadit Gagoviči :D). Máte se určitě na co těšit, protože v první zmiňované kategorii najdete nejnovější hudební počiny světa, které mě zaujaly, tudíž se to nebude týkat už jen Lady Gaga :) A v druhé kategorii? Tento projekt chci rozjet, aby se více lidí zábavnou formou naučilo anglicky a to pomocí textů Lady Gaga a jejich překladů, budeme překládat slovíčku po slovíčku. Tak snad se vám tu bude líbit, jsme rádi, že nás navštěvujete tak často :)

Novinky na blogu

Halloween párty, aneb jak to bude všechno probíhat

31. října 2010 v 14:29
Za necelou hodinu a půl začne na našem blogu Halloween párty. Najdete zde opravdu hodně materiálů, které se týkají Halloweenu. Všechno začne v 16:00, od této hodiny na blogu bude nastaveno na stránku 10 hrůzostrašných příspěvků, které budou postupně přibývat. Poslední příspěvek, ten hlavní, bude obsahovat nejvíce materiálu na toto téma (Věřte Nevěřřte, Strašidelní Simpsnovi, strašidelná videa, hrůzostrašné historky...) Myslím si, že se máte opravdu na co těšit, a já už du nyní připravovat blog na Halloween :)

Už za necelé 3 hodiny

31. října 2010 v 13:13
Za necelé 3 hodiny začína na blogu Halloween párty. Doufám, že se těšíte, máte totiž na co! :)

Halloween

Už dnes v 16:00 Halloween Párty

31. října 2010 v 9:50
Určitě se máte na co těšit příšerky! Najdete tu spoustu zajímavých a hrůzunahánějících věcí. Pozvěte sem i své přátelé, myslím, že nebudete litovat. Šťastný Halloween! :)

136

Chci vás pozvat na Halloweenskou párty

30. října 2010 v 10:29
Zítra je 31. října a to znamená, že je svátek všeho nadpřirozeného - Halloween. A proto vás chci již nyný pozvat na zítřejší párty blogu. Nebude to jako u ostatních. Tady se bude dít něco vyjímečného. Najdete zde spoustu materiálů, které se týkají právě Halloweenu. Najdete tu strašidelné historky, příběhy Věřte Nevěřte online, Strašidelní Simpsnovi online, rady jak vyvolat správně ducha, dále jsem na internetu našel, jak lidi zachytili ducha, docela mi to nahánělo hrůzu. Jelikož je tento blog o Lady Gaga, tak i sní mám pár pikantních věcí, co se týče Halloweenu. Tak nás určitě zítra přiďte navšívit :)

KDE: lejdygaga.blog.cz

KDY: 31. října, 16:00

Halloween
 
 

Reklama